м. Київ,
вул. Л. Руденко, 6а
8:00 - 20:00,
без вихідних
Ми в соціальних мережах:
UA | RU
Акція! Найвигідніша ціна по місту Києву на косультацію та прийом
Остеопат у Києві. Студія остеопатії
та масажу

В наш час дуже багато людей страждають від гострого хронічного болю в м’язово-скелетній та нервовій системі. Більшість продовжує жити з цією проблемою думаючи що це ніяк не можна виправити. Наша студія остеопатії в Києві створена щоб довести що це не так. Ігноруючи цю проблему ви завдаєте тільки більше шкоди своєму організму, щоб не наражати себе на ще більшу небезпеку потрібно якнайшвидше звернутись до спеціалізованої студії, якою і являється Osteon. В столиці є чимало студій остеопатії, однак однією з найкращих вважають саме нашу. Пояснити це можна великим досвідом роботи та багатьма позитивними відгуками від клієнтів. Більша частина відвідувачів часто поповнює список постійних клієнтів. Остеопатія - офіційно визнана світова практика, широко поширена в багатьох країнах з високим рівнем медицини, таких як Великобританія, Німеччина, Франція, США, Австралія, завдяки нам, до цього списку можна додати і Україну. В основі лікування лежить здатність організму до самовідновлення. Остеопат в Києві Osteon – один з найкращих в місті, ми надаємо ефективну допомогу не тільки в разі травми, але і при захворюваннях нервової системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання і малого тазу. Остеопатія - не панацея, але ефективний метод як з точки зору поліпшення самопочуття, так і якості життя в цілому. Також популярною послугою яку ми надаємо, є масаж.
Після процедури ви одразу ж відчуваєте бадьорість і зникає набридлива втома. Масажі в Києві проводяться в багатьох закладах, але далеко не всі вони пропонуються такі умови як студія Osteon. Масаж який пропонує наша компанія виконується сертифікованими спеціалістами з досвідом. На відміну від конкурентів, ми проводимо діагностику організму і підбір виду масажу. Це говорить про те, що ми шукаємо особливий підхід для кожного клієнта, щоб надати йому максимально корисний рівень обслуговування. Також варто зазначити що ми надаємо велику кількість видів масажів в Києві, серед яких:
• Лімфодренажний масаж;
• Медовий масаж;
• Дитячий масаж;
• Масаж обличчя та інші.
Наші сеанси масажу сприяють поліпшенню кровообігу, нормалізують лімфоток і усувають м'язові дисфункції. Це дозволяє впоратися з деякими хворобами кістково-м'язової, нервової або серцево-судинної систем. Ви можете самі обрати тим масажу, або ж можете скористатись нашими порадами після безкоштовної консультації. Також ви можете обрати час процедури, від нього буде залежати її кінцева вартість. Всі послуги що ми надаємо, сприяють покращенню вашого морального та фізичного стану. Так що досить мучити свій організм і відчувати постійний дискомфорт.
Записуйтесь до нас на сеанс, ми надаємо широкий спектр послуг, щоб зробити ваше життя кращим.

Запишіться на консультацію

  Акції

  – 30% на перший сеанс масажу

  – 30% на перший сеанс будь-якого масажу. Ми впевнені, що Вам точно сподобається!Масаж – одна з найбільш популярних послуг які ми надаємо. Це і не дивно, багато людей хочуть якісно розслабитись хоча б раз на тиждень. Ми можемо допомогти вам з цією послугою. Всі клієнти що звертались до нас залишились задоволені і повертались до нашої студії неодноразово. Ви також можете перевірити на собі цей ефект спокою і по справжньому відпочити. До того ж ми створили знижку у 30% на перший сеанс масажу, щоб ви дійсно відчули всі переваги цієї процедури саме у нас.

   

  Накопичувальна система

  Ми також дуже цінуємо наших постійних клієнтів, саме тому ми створили унікальну накопичувальну систему:

  • 5 масажів — 5% знижки
  • 10 масажів – 7% знижки
  • 15 масажів – 10% знижки

  І це справді дуже зручно, так як крім якісної послуги ви отримуєте ще й знижку на кожний наступний сеанс.

  Подаруй турботу близьким

  Інколи дуже важко підібрати якісний подарунок для близької людини. Ніколи не знає що справді може зробити її щасливою. Якщо у вас також виникає це питання, то ми можемо допомогти у його вирішенні. У нас ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму чи послугу. Це буде чудовий жест турботи про близьку вам людину.

  Консультація остеопата

  Акція! Найвигідніша ціна по місту Києву на косультацію та прийом

  Всі подробиці за нашими контактами:

  • 8:00 — 20:00, без выходны

  Спеціалісти

  Кілімова
  Анна Петрівна

  Остеопат, мануальний терапевт

  Докладніше
  Андрієвська
  Марія Вікторівна

  Остеопат, диетолог

  Докладніше
  Ляшко Надія Олександрівна

  Масажист

  Докладніше
  Щербак
  Роман Якович

  Масажист

  Докладніше

  Відгуки

  Считаю что мне повезло, что я попала сюда. На протяжении нескольких лет не могла понять причину моей боли. Где я только не была и что только не проверяла в своём организме. После нескольких сеансов у Анны Оль прошла и надеюсь, что она не вернётся. Спасибо большое за ваши добрые руки и внимание. Удачи!

  Tatjana Tur

  обратилась со страшной болью в спине. меня принимала Анна, которая просто магическим образом нашла проблему в моем теле и устранила ее за час. очень приятный в общении человек, который чутко подходит к вашим проблемам

  Аліна

  Пришла с просьбой помочь исправить гуляющий и хрустящий сустав большого пальца в стопе и болезненность. Плюс ещё вопросы по крестцу, коленям и тазобедренным суставам. было очень дискомфортно ходить, вся нагрузка идёт в большие подушечки стоп, особенно правую. а ходить я люблю очень много, но старалась не наступать на это место ,что совсем меня не устраивало. Специалист была очень внимательна ко мне, задала очень много вопросов о моем состоянии, травмах , перенесённых операциях , диагнозах. Потом мы приступили к очень мягкой коррекции. Меня предупредили что может быть 1-2 дня состояние слабости, усталости и что эффект может быть не сразу. Так у меня и вышло. Ещё был один момент — всю жизнь мучаюсь бессонницами. Сегодня 5 день после сеанса, все эти дни спала отлично в нормальном промежутке времени, на 3 день сустав большого пальца перестал гулять и теперь я чувств более равномерную нагрузку на стопу и мне гораздо комфортнее ходить, я уже думала это никак не изменить. Очень надеюсь что это так и останется. Дали много рекомендаций что нужно делать. Спасибо большое ☺️ очень благодарна за помощь ?

  Ksu Shikh

  Обращался с ограниченной подвижностью в плече и проблемами с позвоночником . Специалист Анна , быстро нашла причины и устранила , всё подробно и понятно объяснила . Дали рекомендации по домашним упражнениям . Есть улучшения . Спасибо , при надобности буду ещё обращаться !

  Denis Tur

  Спасибо огромное за неотложную помощь. До сих пор под впечатлением!!! Всем советую у кого есть проблемы со спиной или плечами как у меня- записывайтесь и будете довольны!

  Artur Nazarov

  Была на приеме в Килимовой Анны, очень понравилось. Уже после 1 сеанса виден результат. Большое спасибо !

  Анастасія Олещук

  Искал остеопатов локально на районе, со всех Osteon оказался самый адекватный территориально удобный.
  Ходил я и жена, все довольны

  Vladimir Kornienko

  Это единственный доктор который мне помог с болями в спине. Теперь я их постоянный клиент.

  Федор Синько

  Спасибо, что спасаете мою спину? всегда на связи и готовы помочь. Рекомендую!

  Kateryna Trygub

  Профессиональный подход. Сняли всю боль и зарядили энергией.

  Энергомаш ПК

  Хорошие специалисты,знают свое дело!!! Рекомендую

  Mary- Vi amore

  Прекрасный остеопат. Все доступно обьясняет и показывает. Чувствую себя гораздо лучше)

  Сергей

  Деликатная помощь при острой боли в опорно-двигательном аппарате!рекомендую

  Anna Bazhenova

  Довгий час турбували болі в спині, у поперековому відділі. Бували моменти, коли з певного положення неможливо було встати, клинило) . Записалася до Анни Петрівна Кілімової і залишилася дуже задоволеною. За два сеанси все наладилось. Виявилося, що проблема не в самому хребті , а у м’язових зажимах. Розпружилися м’язи — відпустив біль. Анна Петрівна дала деякі рекомендації, виконую вдома. Планую прийти на вісцелярний масаж. Дуже дякую і рекомендую!

  Олена Гетман

  Вдячна за чудовий остеопатичний масаж! Мені допомогли вирішити серйозну проблему! Остеопат Анна — приємна і професійна людина! Всім раджу!)

  М. Ю. (Яжпсихолог)

  Блог

  Положение тела при работе за компьютером

  В быстрой утомляемости и возникновении боли в мышцах и суставах на 75% «виноваты» неправильная посадка за компьютером и на 25% — несоблюдение режима работы и отдыха.

  Докладніше
  Режим работы и отдыха при работе за компьютером

  Общее правило: каждые 30 минут нужно давать отдых глазам и каждые 60-120 минут следует делать небольшую разминку для уставших мышц кистей рук, шеи и спины.

  Докладніше
  Обезболивающие упражнения

  Комплекс обезболивающих упражнений для профилактики и лечения боли. Перед выполнением необходима консультация специалиста.

  Докладніше
  Этапы развития боли

  Не нужно терпеть боль, позаботьтесь о своем здоровье сейчас! Приводим примеры и рекомендации.

  Докладніше
  Об остеопатии

  Остеопатия – не медикаментозный метод диагностики и устраненеия заболеваний и патологических процессов опорно-двигательного аппарата человека, внутренних органов, кранио-сокральной системы. Остеопатия – это восстановление пациента руками врача…

  Докладніше
  Первый визит

  Первый визит у остеопата начинается с общения, во время которого специалист попросит Вас ответить на следующие вопросы…

  Докладніше
  После первого визита

  После визита у остеопата организм переходит на новый, качественно лучший, уровень функционирования. Во время сеанса будут внесены изменения для улучшения здоровья…

  Докладніше
  Показания / противопоказания

  Остеопатическая терапия, являясь комплексным методом оздоровления организма. Трудно перечислить все возможные состояния, при которых остеопатическая коррекция была бы эффективна…

  Докладніше

  Контакти

  • Київ, вул. Л. Руденко, 6а
  • 8:00 - 20:00, без вихідних

  Залишились питання?

  Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом