м. Київ,
вул. Л. Руденко, 6а
8:00 - 20:00,
без вихідних
Ми в соціальних мережах:
UA | RU

Болі в хребті

Болі в хребті

Найчастіше причинами болів в хребті є міжхребцева грижа або протрузія.

Протрузія відрізняється від грижі тим, що вона невеликого розміру і не супроводжується пошкодженням фіброзного кільця.

Грижа - наступний етап в дегенерації міжхребцевого диска.

Боли в позвоночнике

Чаще всего причинами болей в позвоночнике являются межпозвонковая грыжа или протрузия.

Протрузия отличается от грыжи тем, что она небольшого размера и не сопровождается повреждением фиброзного кольца.

Грыжа - следующий этап в дегенерации межпозвоночного диска. Ее главным отличием от протрузии является то, что внешние покровы диска при грыже рвутся и сквозь повреждения в фиброзном кольце пульпозное ядро просачивается за пределы диска.

Симптоми
Причини виникнення
Діагностика і терапія

При грижах і протрузіях завжди присутнє неправильне взаєморозміщення хребців, коли один хребець зміщується більш правіше або лівіше, більш вперед або назад по відношенню до хребця який розташований вище або нижче. Так як між хребцями проходять нерви, то вони стискаються, що призводить до порушення функції і болю в тій ділянці яку вони іннервують. Хребет є єдиною системою, яка складається з хребців і змінене положення одного хребця призводить до порушення у всій системі.

За допомогою кінезіологічних тестів ми виявляємо хребці, які знаходяться в дисфункції і завдяки м'яким остеопатичним технікам безболісно їх усуваємо. Після відновлення правильного положення хребців і всього хребта в цілому відновлюється іннервація внутрішніх органів, поліпшується кровообіг в м'язах і органах, відновлюється рухливість, йде запалення і набряк.

Болі в суглобах.

Найчастіше причинами болів в суглобах є артрити і артрози.

Артрит - це запалення суглоба. Без належного лікування з часом артрит переростає в артроз (деформацію суглоба).

Симптоми
Причини

Основна причина - вікові зміни. Згодом кістки і зв'язки слабшають, до них надходить менше вітамінів і мікроелементів, все це негативно позначається на всьому організмі. За даними лікарів, з кожним роком симптоми артрозу з'являються все раніше, що пов'язано з поганою екологією, незбалансованим харчуванням, шкідливими звичками. Сприяють артрозу і інші чинники, умовно поділені на дві групи: основна і вторинна.

Основна группа:

До поширених причин вторинного типу відносяться травми, аутоімунні хвороби, незгортання крові, запальні процеси всередині суглобів, гормональні порушення, порушення кровопостачання, переохолодження та інші.

Діагностика і терапія.

За допомогою кінезіологічних тестів, м'яких остеопатичних технік, кінезіотейпуванню, массажу ми визначаємо причини виникнення болю в суглобах і безболісно їх усуваємо.

Запишіться на консультацію