м. Київ,
вул. Л. Руденко, 6а
8:00 - 20:00,
без вихідних
Ми в соціальних мережах:
UA | RU

Зубний прикус і біль в шиї

На прийомі у остеопата в студії Osteon в м.Києві була жіночка  зі скаргами на біль в попереку. Біль  прибрали, але в кінці сеансу пациєнтка промовилися що в неї є ще постійний біль в ших, але про нього вона вже нікому не каже, бо: « Що толку, ніхто не може допомогти».

В таких випадках – коли не змогли допомогти ні масажисти, ні мануальщіки, ні неврологи, стає зрозуміло що проблема не в шиї, тобто не втому місці де болить, а щось провокує біль в шиї і якщо знайти провокатора, то приберемо і біль.

В нашій студії в м. Києві остеопати досконало володіють навичками неврологічних та мануально-м’язових тестів за допомогою яких можна виявити проблеми в тілі людини, які є пріоритетними. В ситуації з данною пацієнткою біль в шиї провокувалася не правильним прикусом і як наслідок проблемою з СНЩС (скронево-нижньощелепним суглобом).

Сказати що вона була здивована – нічого не сказати! «Цього не може бути – я слідкую за зубами і проблем там немає!». Але справа не в проблемах з зубами.

Станом наших зубів (наліт, дірки, канали) займаються стоматологи, а як наші зубки на верхній та нижній щелепі співвідносяться один до одного, а як наслідок станом СНЩС– ортодонти.

Зубчик має відчувати під собою опору – така його неврологічна функція. Якщо під ним немає опори, тобто іншого зубчика – будуть включатися механізми в тілі, коли жувальні м’язи будь тягнути верхню чи нижню щелепу, а разом із цим розтягувати зв’язки СНЩС, в різних напрямках доки він не відчує під собою опору.

Якщо розглянути м’язи які оточують СНЩС то можемо знайти прямий зв’язок з шиєю (через крилоподібні м’язи та клиноподібну кістку). Коли ці м’язи спазмуються вони змінюють положення шийних хребтів та блокують їх рухи, а тим самим провокують появу болю в шиї, голові, шумі в вухах та багато інших проблем…

Основні симптоми дисфункції СНЩС:

  1. Асиметричне відкривання рота — при відкритті нижня щелепа відхиляється в праву або ліву сторону, робить будь-які рухи, а не йде строго вертикально вниз.
  2. Рот відкривається в неповному обсязі або навпаки, занадто широко.
  3.  При відкритті рота відчуваються шум, стукіт в суглобі.
  4.  При закритті рота звук не рівний і не симетричний.
  5. Біль при пальпації жувальних м’язів
  6. Біль при жувальних рухах.

При вивлені дисфнкції СНЩС, остеопати нашої студії мають чіткий план дій.

На сеансі проводиться:

  • Пророботка мязів обличчя, шиї та комірцевої зони, завдяки якій відновлюється їх нормальний тонус та зникає біль.
  • Розблокування шийних хребтів – завдяки чому повертається повноцінна рухливість в шиї.
  • Застосовується краніосокральна терапія для відновлення правильного положення кісток лицьового та мозкового черепу.
  • Пропрацьовуются зв’язки СНЩС для відновлення його правильного положення, направлення та амплітуди руху.

І пам’ятайте – чим раніше звернутися за допомогою, тим швидше виявляється та вирішується проблема!

Запишіться на консультацію